Komputerowa diagnostyka MORA

Diagnostyka oraz terapia MORA została opracowana w 1977 roku przez niemieckiego lekarza medycyny Franza Morella oraz inżyniera elektroniki Ericha Rasche. W trakcie wieloletniej pracy udało im się połączyć osiągnięcia nowoczesnej biofizyki i medycyny bilogicznej tworząc koncepcję diagnozowania i leczenia biorezonansem.

Dzięki ich badaniom wiemy dziś, że wszystkie organizmy oraz substancje zbudowane są z cząsteczek, które cały czas drgają wytwarzając ultra słabe sygnały elektromagnetyczne. Takie specyficzne oscylacje wytwarza każda komórka naszego ciała, zarówno zdrowa, jak i obciążona patologią. Każda bakteria, pasożyt, wirus czy grzyb obecny w naszym organizmie również wytwarza specyficzne drgania, dzięki którym za pomocą urządzenia MORA można je wykryć.
Podstawową zasadą działania aparatu MORA jest odbieranie i analizowanie tych właśnie fal (drgań) poprzez zawarty w urządzeniu obwód mierzący rezystencję skórną czyli aktywność elektrodermalną.

Jak wygląda badanie?

Badanie opiera się na pomiarach w punktach biologicznie aktywnych zwanych w chińskiej medycynie meridanami. Tam znajdują się zakończenia nerwowe na paliczkach. Badanie jest bezbolesne i nieinwazyjne, nie wymaga też specjalnego przygotowania. Pacjent podczas wykonywania badania trzyma jedną elektrodę w dłoni, a terapeutka za pomocą specjalistycznego punktoskopu zbiera pomiary z wcześniej wspomnianych punktów z drugiej ręki. Dzięki ogromnej czułości urządzenia MORA SUPER Plus wykrywane są drgania patogenów (bakterii, wirusów, grzybów czy pasożytów) lub niewłaściwe drgania naszych narządów dające informację terapeutce o ich nieprawidłowym funkcjonowaniu.

Co możemy diagnozować aparatem MORA?

Diagnostyka aparatem MORA jest unikalną metodą całościowej oceny organizmu. Pozwala określić jakie szkodliwe czynniki na nas oddziałowują i jakie wynikają z tego skutki dla konkretnych narządów.

Na aparacie MORA wykonujemy:

– test na obecność pasożytów ( ok 20 rodzajów m.in. glista ludzka, lamblia, owsiki i inne…), grzybów (ok 21 rodzajówcandida albicans, candida krusei, candida glabrata i inne…), bakterii i wirusów (92 rodzaje w tym również bakterii Borreli wywołującej boreliozę) i pleśni,
– test obciążeń toksycznymi związkami chemicznymi,
– analizę stanu układu pokarmowego m.in. kandydozę jelitową, procesy gnilne, dysbiozę jelit,
– testy substancji nietolerowanych i alergenów,
– testy niedoborów witamin i mikroelementów

Bardzo ważną informacją jest fakt, iż badania laboratoryjne w kierunku pasożytów (badania z kału), boreliozy (z krwi ELISA i test Western Blot) czy w kierunku zagrzybienia organizmu są bardzo wadliwe i niewiarygodne. Ich wiarygodność, w zależności od rodzaju testu oraz laboratorium waha się między 30% a 70% . Diagnostyka urządzeniem Mora jest obecnie najbardziej wiarygodna (dokładna), gdyż jej skuteczność sięga 90%.

Przejdź do cennika